Návštěva spisovatelky

Dne 28.11. naší družinku navštívila vážená paní spisovatelka Katarína Fiala, která přijala naše pozvání. Dnes jsme obdrželi od paní spisovatelky krásný e-mail. Máme z něj velikou radost.

Kouzelná škola jejíž atmosféra na Vás dýchne už zdálky. Při vstupu zjistíte, že se Vám to nezdá. Je to jakoby jste vstoupili do pohádky. Všechny paní družinářky jsou velmi srdečné! Měla jsem to štěstí potkat pana ředitele. Tolik optimizmu, tolik energie! Jistě, kapitán lodě je na pravém místě. Děti byly skvělé, jsou úžasně zvídavé. Program si užily, jsou tvořiví, baví je číst! Po programu hned vyráběly své knížky. Některé děti už ve čtenářském koutku četly. Zaujalo mě, kolik toho ve družině tvoří! Na oknech krásná výzdoba, výroba adventních věnců. Kdo chtěl, vyráběl z korálků vánoční hvězdu. Všechno mi děti ukázaly. Celková atmosféra školy je velmi vřelá. Čím to je? ptala jsem se sebe. A odpověď? „Kapitán lodě! Máme ho moc rádi! Vede to dobře! Stojíme za ním!“ A já vím, že pokud je kapitán lodě na správném místě – všichni táhnou za jeden provaz. Ta škola má smysl, poněvadž za ní někdo stojí: Kapitán lodě a celá posádka! Běžte se na chvíli po ní projít… Děti tančily v další částí školy. Atmosféra uvnitř je tak neuvěřitelně pěkná! Jak to vím? Ozvěna školy mi to řekla. Přeji Vám, ať Vaše loď pluje dál šťastným směrem!
Katarína Fiala